Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mér nem tudom elfelejteni öt?

Mér nem tudom elfelejteni öt?

Figyelt kérdés
Van egy lány , és ö mondta hogy nem fogunk összejönni soha , jó felfogtam ( én/kérdező) és ezt nekem április-május környékén mondta és abba is hagytam a próbálkozást eddig és most megint elkezdtem próbálkozni mert egyszerűen nem tudok elaludni se ( mindig rá gondolok ) meg az iskolába se ha nem látom , vagy beszélünk akkor rossz kedvem van :((( .

2014. szept. 2. 14:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Segítetek elfelejteni és megmondani miért nem tudom öt elfelejteni? ? léci siessetek :((
2014. szept. 2. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Elfogod felejteni Őt =-]


Mindenkinek voltak ilyen estei, amikor valaki befészkelte magát a fejükbe, és egyszerűen nem tudtak másra gondolni, csak rá. Ne aggódj: "Az Idő mindent begyógyít...". Valóban így lesz: idővel el fogod felejteni Őt és Szabad leszel! =-]


Első sorban a Saját fejedben kell tisztáznod Mindent: fel kell fognod, és el kell fogadnod, bármit is tehetsz, Ő nem fog összejönni Veled. Ő így döntött. A döntését nem fogja megmásítani, és ha Te tovább próbálkozol, csak rontasz a helyzeten! Hagyd békén Őt, ne fuss utána, hiszen ő nem akar Veled lenni - nem érdemes. Csak kínzod magad...

2014. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezúttal igaza van Eyrond-nak.
2014. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!