Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért késik a GPS?

Miért késik a GPS?

Figyelt kérdés
Már legalább egy éve megfigyeltem hogy a régen tökéletesen és halál pontosan működő GPS késik.Tehát ha például közeledek egy fordulóhoz,későn szól hogy hol kell lefordulnom.Van hogy a kereszteződés után szólt h forduljak le,aztán persze jó pár méterrel utána meg hallgathattam hogy : Újratervezés! Sztem ez nagyon balesetveszélyes.Másnál is előfordul ez a probléma?Tudja valaki hogy mi lehet a hiba?Maga a rendszer rossz vagy esetleg a készülékemmel lehet baj?A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm! (Mellékesen megjegyezném hogy amióta ez van,azóta ráadásul nem a valós sebességet írja ki,hanem amit az autó kilóméter órája mutat! De ez nem idegesítő és nem veszélyes.)

2014. szept. 3. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen vas, milyen szoftver és térkép? Buherált, vagy gyári? Mennyi idős?

Azt nem vágom, mitől lenne így veszélyes. Bosszantó lehet, de nem a gps vezeti az autót.

2014. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A típus az CNS Moon Centrality,windows CE 5.0 oprendszer van rajta,teljesen legális,nem buherált,teljes európa iGO térképszoftver.SiRF Star III GPS vevő (20 csatornás),Samsung 2440 400MHz processzor és 64MB Nand Flash ROM, valamint 64MB RAM van benne.A korát nem tudom pontosan,de szerintem kb 6 éves.
2014. szept. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!