Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudom magym rávenni,...

Mivel tudom magym rávenni, hogy ne tördeljem az ujjaimat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és már kb 2.-os korom óta tördelem az ujjaimat! A lábujjaimat 5.-es korom óta!... Egyre többször érzek késztetést rá, hogy tördeljem... Lassan már csipőt se tudok felvenni mert már azt is alig birom ki!... Mit tegyek??

2014. szept. 3. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy tördeled? Egy roppanó hangod add ki, vagy fájdalmasabban?
2014. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legtöbször roppanó... De amikor csak igy megtöröm mert nem bírom akkor valamikor nem roppan és egy kicsit fáj
2014. szept. 4. 05:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tudatosítsd magadban,hogy nem szabad! Ne tedd. Hasonló a cigaretta leszokásáról gondolom. Nehéz, de aki küzd, csak ő győz, mert küzdelem nélkül nincs győzelem!
2014. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
folyt. És mi a küzdelem? Néha az ellenfél is a padlóra küld, de te felállsz és megmutatod, hogy te vagy mégis az erősebb és győzől!
2014. szept. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt/van ilyen bajom, és tudod mit csinálok?

Szorítsd ökölbe a kezed, erősen. Majd nyisd ki! Mutass 5-öst az ujjaiddal, de úgy, hogy jobban már nem tudod széttárni őket. Aztán ökölbe megint.. ezt csináld folyamatosan. Hasonló érzést nyújt mintha kiroppantanád, eltűnik az inger.

Nekem néha bevál :D

2014. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!