Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Növeli e weblapom látogatottsá...

Növeli e weblapom látogatottságát, ha csinálok egy Facebook oldalt hozzá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, mi a jelentősége a Facebook oldalnak, ha nem vagyok híresség?

2014. szept. 4. 15:41
 1/2 2xSü ***** válasza:

Tegyük fel meglátogatom a honlapodat. Isten tudja már, hogy hogy kerültem oda, mondjuk Google-ben keresgéltem, vagy levélben kaptam egy címet. Megnézem, nézegetem, aztán megyek dolgomra. Másnap meg lehet keresgélem, hogy melyik honlapon is láttam ezt vagy azt. Lehet soha nem találok vissza hozzád.


De ha van a honlapod be van drótozva a Facebook rendszerébe, akkor lehet, hogy nyomok rá egy like-ot. Ezt az ismerőseim is látják, így lehet ők is meglátogatnak. Aztán lehet, hogy ugyanúgy elfelejtem az egészet. Csakhogy amit kiteszel az oldaladra, az megjelenik az üzenőfalamon. Pl. lehet jön egy olyan tartalom, amit szívesen megosztok másokkal is. Ilyen módon képes a releváns látogatottságot növelni az, hogy a honlaphoz tartozik egy Facebook oldal (nem profil, hanem oldal).


Vagy pl. ha a komment doboz facebookos, akkor az oda írt kommentet is láthatják az ismerőseim. Szóval a közösség erejét ki lehet használni. Amit a honlapoddal kapcsolatban tevékenykedem, az – ha úgy van beállítva nálam – látszik az ismerőseim előtt is.

2014. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor kipróbálom.
2014. szept. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!