Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok hogyan tudnék...

13 éves vagyok hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és nem kapok zsebpénzt. Sem itthoni házimunkáért sem másért. A nagyszüleim nem gazdagok így tőlük sem kérhetek... Diákmunkát sem vállalhatok és így nem tudom hgy hogyan lehetne... segítenétek ?

2014. szept. 7. 15:44
 1/10 anonim válasza:
Adj el vmit, ami a tied, és adnának érte pár ezer ft-t. Vagy sulitól nem kapsz útravalót, ösztöndíjat ?
2014. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
1.komment: Gratulálok. -.-
2014. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen nézz magadra ! Magadnak gratulálsz szépp mondhatom...
2014. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
48%
XD
2014. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz az OTC piaccal. Tudsz gyakorolni kereskedési platformokon (Metatrader, Plus500), ezeknek van demó verziója, ahol virtuális pénzzel tudsz kereskedni valós árfolyamon.


Itt tudsz tanulni:

[link]

+ ajánlom még az elemzésközpont videóit a youtube-n.

+ pár link, ahol találsz például elemzéseket:

[link]

[link]

[link]

Itt is tudsz valamennyit tanulni, meg ha már jól megy a tőzsdén kívüli termékekkel a kereskedés, akkor tudsz venni itt tőzsdetagságot:

[link]


Ha CFD-vel kereskedsz, akkor a tőkeáttételnek köszönhetően (pl. plus500-nál 1:200 tőkeáttétel) 200-szor akkora pénzzel tudsz kereskedni, mint amennyid van (persze ekkor 200-szor akkorát nyerhetsz és bukhatsz is).

2014. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1#2 xD ezzen... ááh :D
2014. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
#6: Mi bajod van ?! sztem én normális választ adtam neki, ellentétben veled, szval nem kéne csak úgy le elmeroggyantozni vkit oké ? idióta.
2014. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#3: Nem magamnak gratuláltam, hanem először az volt az 1. válasz mástól, hogy: " Add el a belső szerveidet, vagy áruld a testedet" Vagy vmi ilyesmi, csak azóta már törölték.
2014. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 akkor is h*lye vagy ! :D am én voltam az #1-es :D szopacs !
2014. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csináld amit én. Szerezz be dohányt, filtert, töltsd és add el. Majd a keresett pénzt fektesd be részvényekbe vagy máshova (ajánlom Robert T. Kyosaki "Gazdag papa, szegény papa" c. Könyvét.)
2014. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!