Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell tovább jutni a...

Hogyan kell tovább jutni a Csábításból jeles 2. epizódján?

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül megszerezen a fotót és a pénzt !! S.O.S
2014. szept. 8. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosabban is elmagyarázod, hogy hol tartasz?


Ha epizód végén nem kaptál fényképet, akkor az azért van mert nem azt a randiruhát választottad, ami a veled randizó srácnak tetszik.


Úgy is el lehet szalasztani a randit, hogy amikor Nataniel és Castiel összeverekedik, akkor a játék megkérdezi, ki mellé állsz. Ha pl.: Natanielnél több az esélyed, de Castielt véded, akkor nem kapsz fényképet.



Ha technikai probléma van, akkor ír a fórumnak a "Támogatás/Problémajelentés" cimű topicjába, ahol a hibát a moderátorok továbbítjásk a adminoknak.

2014. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha a randit szalasztottad el, csak úgy tudod már megszerezni a fényképet, ha visszajátszod az epizódot.


Ha a kérdésedet értelmeztem félre és egész más problémád van, akkor fogalmazd meg pontosan!

2014. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen sehogy nem tudok úgy beszélgetni kérdezni ,hogy a pénz és a kép is meglegyen . ott lagadok el hogy : a DÖKös srác folyton az kérdezi ,hogy megvane a cucc és hogyha megvan aggyam át az igazgatónőnek ...
2014. szept. 9. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy az első üzenetben írtam jelentsd a fórumon a moderátoroknak, mert ez technikai probléma.
2014. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de telefonon játszok és már vagy 4szer letöröltem és vissza letöltöttem ://
2014. szept. 15. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!