Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolába nem megy a word és...

Iskolába nem megy a word és az excel mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Suliba infószakon vagyok már 2. éve középiskolába , de előző évben és most sem megy a word és excel se egyátalán nem . :(

Mit tudnék tenni, hogy jó legyek ? Itthon szedhetek online feladatokat,de honnan tudjam jó-e?

Suliba meg odahívom tanárt elmondja azt a lépést, de állandóan ő se fog odajönni szinte percenkét .

Mit csináljak ??


2014. szept. 8. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:

És mi hogy egy új kerettantervben tanulunk és egyik infó tanár azt mondja word, excel ezeket nekünk nagyon kell tudni mert nekünk szinte ez lesz a legalja érettségin.

Nekünk nagyon nehéz lesz az infő érettségi .

És infó szakon vagyunk és érettségin még a 3-4es is a bűn kategóriája infó szakon

2014. szept. 8. 19:56
 2/2 mi a fene válasza:
Tankönyv, feladatok lépésről lépésre.Nem csináltok közösen gyakorlatokat ?Hidd el meg lehet tanulni, sok gyakorlással.Egy idő után rá fogsz jönni, hogy a feladatok ismétlődnek, csak "pepitában ".Mondjuk csoki helyett autókról kell diagramot csinálni. Nekem elhiheted 52 évesen csináltam 7 modulos ECDL -vizsgát.Meg lehet tanulni, kitartás.
2014. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!