Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néha mikor koncentrálni próbálok valamire egyszerűen csak azon kapom magam, hogy elbambultam. Hiába próbálok odafigyelni tanuláskor, nem megy. :/

A másik meg, hogy egész nap álmos vagyok. Hiába alszok 10-11 órát, akkor is pár órán belül rámtör a fáradtság. Nemrég mértem a vérnyomásom, ami rendben is volt, viszont a pulzusom 40-50 körül ingadozott.


Mit tudok tenni ezek ellen? :/



2014. szept. 8. 20:43
 1/3 anonim válasza:

Nekem is pont ugyanez a bajom. Ugyanúgy fáradt vagyok egész nap, ásítozgatok, sőőt néha egyáltalán nem tudok nem,hogy 2, 1 dologra se koncentrálni. Ha sokat alszom, az se segít! Én kivizsgáltam magam majdnem,hogy 100%-osan és semmi bajom!

Szóval eléggé furcsa..

2014. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bakeer, én is ilyen vagyok.. még a munkámra is kihat.
2014. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet kapni agyserkentő tablettát amitől jobban tudsz figyelni...én hamarabb megtudom tanúlni tőlle a leckéket is tudok csak arra koncentrálni
2015. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!