Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam rosszul a suli miatt?

Figyelt kérdés

Minden nap úgy kelek fel, és úgy indulok suliba, hogy tudom mennyire stresszes leszek..első 3-4 órán nagyon rosszul vagyok, néha gyomorgörcsöm van, vagy csak jár az agyam minden féle dolgon...utána mikor már kezd kisütni a nap (vicces) kezdek egyre pozitívabban látni mindent, és valahogy jobban érzem magam, de ez a délután folyamán nagyon könnyen elillan..tavaly is így kezdtem a tanévet, de szerencsére volt egy osztálytársam, aki nem mellesleg a legjobb barátom is, kb 2 utcányira lakott tőlem, és szinte minden este találkoztunk/hülyéskedtünk/filmeztünk, szóval teljesen el tudtam terelni a figyelmem a hétköznapi gondokból, de ez nem befolyásolta a tanulásomat...viszont ő a nyár folyamán elköltözött innen kb 200 km-re, és így nem volt kellemes érzés az iskolakezdés... a barátnőm velem egy osztályba jár, nagyon szeretem, és szinte már csak ő tartja bennem a lelket :) kb 2-3 fiú van az osztályból akikkel úgy ahogy jól kijövök, de sajnos egyik se a környékemre valósi...sokan mondták hogy meditáljak, foglalkozzak többet a külvilággal, menjek el szórakozni vagy csináljam azt, amit szeretek...anyummal és apummal sajnos nem épp a legjobb a kapcsolatom, párszor már csalódtam bennük, és nem nagyon tudok bennük megbízni/elmondani nekik bármit...sajnos olyan barátaim sincsenek már akikkel megtudnék beszélni dolgokat, vagy tudnék velük szórakozni/kimozdulni. egész nyáron nem is gondolkoztam ezen, nagyon hirtelen jött most ez a "kis depressziós időszak".. 5 éves gimnázium 1 év előkészítővel, amin már túl vagyok :) már csak 4 évem van itt.

Nem vagyok rá büszke, de nem is tagadom, hogy fiú létemre mostanában sokat szoktam sírni, viszont én világ életemben az erős emberek közé tartoztam.

BÁRMILYEN tanácsot szívesen megfogadok, és meghallgatok. Nagyon szépen köszönöm annak aki próbál nekem segíteni! :)


16/F



2014. szept. 8. 20:46
 1/5 anonim válasza:

Szia. Azt tanácsolom, hogy reggel úgy indulj iskolába, hogy: Hú de jó, megint együtt leszek a barátnőmmel! De jó lesz a szünetekben hülyülni!

Biztos van valami hobbid, ami kikapcsol, szóval ha épp nem tudsz senkivel találkozni, és egyedül vagy, foglalkozhatnál azzal. A zene pedig ki tud rángatni a depresszióbol :) És szerintem nem szégyen az, ha fiú létedre sírsz, a könny csak egy jele annak hogy vannak őszinte érzéseid :) Ha gondolod, írj privit :)

2014. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valójában nagyon szeretek számítógépes játékokkal foglalkozni! tavaly nagyon sokat játszottam, és ezzel is eltudtam terelni a gondolataimat. lehet megint el kéne kezdeni :) nekem ez afféle hobbi :)
2014. szept. 8. 21:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki aztmondja hogy csak rajtam múlik hogy érzem magam az iskolában stb..:)
2014. szept. 8. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok, mert ma úgy döntöttem.

Boldogság egy döntés, mert ezeregy ok lehet amiért mérgesek lehetnénk napközben, de nem hadjuk magunkat, mert úgy döntünk, hogy ma boldog vagyok!

2014. szept. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!