Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiam ötödikes, és nyilatkozn...

A fiam ötödikes, és nyilatkozni kellett, hogy kérjük-e a cigány népismeret tantárgyat. Mi NEM kértük, mert ha ugye nem kötelező, ne tanulja a gyerek. És KÖTELEZŐVÉ tette az iskola! Szerintetek tehet ilyet? Hová fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés

#oktatás #iskola #cigány népismeret
2014. szept. 9. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Sehova, ahogy a vallásoktatás miatt sem reklamálhatsz.. De nem árt, ha a gyereknek fogalma lesz a cigánykulturáról is. Nem lesz ok nélkül rasszista.
2014. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
valami oka csak van hogy kotelezove tettek.
2014. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Kötelező,mert folytatnunk kell az EU és Amerika(zsidók) politikáját,azaz a cigányt és a muszlimot (+zsidót) engedni elszaporodni,hatalmat,jogot adni a kezeibe. Konfliktust generálni ezáltal a normális fehér ember és köztük,aztán meg szép lassan polgárháborúba engedni fordulni a dolgot. Utána pedig jön a hős Amerika ,pont mint az arab államokban és most Ukrajnában, hogy az általuk generált problémát(ami persze nem igaz)majd ők megoldják. Egyik kezükkel háborút csinálnak és fegyvert szállítanak,mésik kezükkel ugyan ott rendet tesznek Kicsiben de ez folyik nálunk a cigányintegrációval. Csak úgy mellesleg ez is egy mondvacsinált dolog. A cigányokkal a honfoglalás óta együtt éltünk békességben,rendben. Nem is volt ezzel soha probléma,míg benem vezették egyes kormányok(pont a fentebb említett okokból), hogy nekik indent szabad, ott a segély,iskolába,dolgoznijárni nem kell,ha öl-rabol, alanyi jogon és mivel kisebbség nem büntethető,stb. És ekkor kanászodtak el. Most pedig a gyermeked szépen tanulni fog róluk és rá lesz kötelezve, hogy legyen jó keresztény,toleráns,mittoménmi. A cigánynak viszont emberi nyelven sem kell megtanulnia,nemhogy a magyar történelmet,irodalmat,stb.
2014. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
hármas tökéletes, a kérdés megválaszolva
2014. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
#3, ezt a sok baromsagot egyedul talatad ki vagy segitett valaki?
2014. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kulcsos7 válasza:
42%
A 3 nak sajnos igaza van!!
2014. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

3-as vagyok.Nem fogok senkivel vitázni,aki számára a világ helyzete és politikája kimerül a magyar szupercsatornák által közölt,persze lebutított és átvariált híradói által közöltekbe való belenyugvással. A politika nem Orbánról, Gyurcsányról és a többi kis hanygáról szól. Vakok az emberek és nem mernek gondolkodni(ja,bocs egyesek szerint álmatlan éjszakákon fantáziákat szövögetni:) )és szétnézni a világon. Nem baj,nyugodtan azt gondol az ilyen,amit akar,úgyis csak az utolsó utáni pillanatban fog-talán-leesni neki a dolgok lényege. Pont az ilyen embrek miatt,mivel ők vannak lassan többségben lehet és lehetett eddig is irányítani a világot. De én nem akarok őket "megtíéríteni", mindenki szíve joga a fejét a homokba dugni. Csak a konkrétum kedvéért,sajnos mondhatni arabokkal vagyok körülvéve nap mint nap és pontosan az ő szájukból hallom,hogy az egész világot és igen, Magyarországot is a magukénak akarják. És a módszereik nem fognak különbözni a most a kurdoknál zajlóktól. Sőt mi több, a cigányok is kitűnő társaik lesznek ebben a kis országunkban. Magyarország kezecskéje pedig az EUáltal kötve van,mert különben ejnye-bejnye lesz. ÉS amikor Orbán nyitni akar Oroszország és Ázsia felé,akkor el van mondva minden kommunistának meg nem tudom minek. Nem szeretem Orbánt kimondottan,de legalább ő volt az egyetlen,aki szembeszállt az EU-val és az IMF-fel,hogy ne az ükunokáinknak kelljen az uzsorakamatos hitelt visszafizetni. Megint ismétlem magam,az emberek vakok és nem látják,miről szól az Unió. Mézesmadzag,kínálja a jó lehetőségeket,de mikor élni akarsz vele,akkor döbbensz rá,hogy miről szól. El van mindenki ájulva a skandináv régiótól és szidja a magyar politikát,hogy bezzeg ott. Aha. Dánia és Svédország az EU legjobban eladósodott országai,ahol ugyan az folyt, mint nálunk(most van a választási periódus és saját maguk mondják ezt ki). Olcsó hitel,vedd fel mindenre, lesz lakás,autó,utazás.Utána meg a koppanás. Beengedték a rengeteg arabot,cigányt-a bűnözés soha nem látott méreteket öltött. A svédek késekel járkálnak néhol fényes nappal,mert az arab az utcán támadja meg és erőszakolja meg. A hidakra, falakra ISIS zászlókat tesznek ki naponta. És senki nem mer szólni,bár senkinek nem tetszik. Mert ugye az EU -ban ilyen rasszista viselkedés nem megengedett.


De nem baj,mindenki nézze csak az agymosott híradót, az énekelős barom műsorokat,Győzikét,Big bránert. Végül is pont ezzel érik el a céljukat. Én pedig fantáziálgatok tovább:D Csak majd amikor a ti gyerekeitek is keservesen meg fogják szívni az elkövetkezendő évtizedeket,akkor nem kell sírni.

2014. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Eletedben nem voltal meg kulfoldon, a vilagot kabe egy agyhalott szinvonalan nezed, az osszefuggeseket nem erted, a fogalmakat nem ismered, de marha okosnak erzed magad. Az irasod minden masodik mondataba bele lehetne kotni, de felesleges ebbe barmilyen energiat fektetni, mert rajtad mar nem segit.
2014. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves3-as köszönöm.

A gyerekem osztálya 20 fős. 10 gyerek félig (vagy tán egészen) roma. Nem gond, ez van, elfogadtuk. De azt hittem a magyar (nem roma) ember azt gondolja, tanulja a cigány népismeretet aki illetékes benne. Így naná, hogy a nyilatkozatra a nem kérem-et írtam. Meg még egy (!) anyuka. (Hát ezért tették kötelezővé.)A többi 8 szülő meg a homokba dugta fejét! Mi van itt? Szégyen magyarnak lenni? Én mindig büszke voltam a magyarságomra, a gyerekeimet is ebben a hitben nevelem. Így szegényemnek büntetés lesz. Tegnep azzal jött haza, hogy a cigány himnuszt kell megtanulniuk magyarul, később cigányul. Normális ez? Hát aki azt mondja, hogy az, az gondolkodjon el.

2014. szept. 9. 09:17
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
(a 8 igazi szemfényvesztő libernyák véleménye, olyan, aki mindenben "toleráns"- de azért a felügyeleti jogot kőkeményen megtartja magának, és kegyetlenül elbánik azzal, aki nem hasal előtte imádattal le.)
2014. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!