Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontolgatom hogy el kellene...

Fontolgatom hogy el kellene költöznöm Budapestre és ott munkát keresnem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszont az a gond, hogy nem tudom hogy találhatnék ott munkát. Ha találnék munkát utána meg nem tudnám hogy fizessem a rezsit. Sajnos nekem nincs fiúm akivel összeköltözhetnék. Ráadásul kissé félénk és csendes vagyok.

2014. szept. 9. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Há' REZSICSÖKKENTÉS VÓT occssó lesz a rezsijed.
2014. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne menj,pláne egyedül!Én most jöttem vissza párommal,egy évet laktunk ott.Drága az albérlet,sok a rezsi,a fizetés meg annyi sincs mint vidéken!Ráadásul nem jelentenek be és a fizetést sem kapod meg mindig.Felvesznek próbanapra,aztán elküldenek.
2014. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ott a pont ! itt is rossz a helyzet nem csak vidéken
2014. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem éri meg Budapestre költözni?
2014. szept. 9. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:

nem éri meg!


de attól még jelentkezhetsz itteni munkára, az önéletrajzod küld be emailen, illetve regisztrálj fel honlapokra, telefonálgass cégeknek hátha kell ember!


ha behívnak interjúra felutazol,de pénz nélkül minden nélkül egyedül nem szabad!!!!

2014. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha a testvéremmel mennék?
2014. szept. 9. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
De miért fontos, hogy Pestre költözz(etek)? Ott vidéken, ahol vagytok nem tudtok valahova elköltözni? Mi a költözés indítéka?
2014. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt ahol lakunk nincs munka. Ha a fővárosba költöznék nagyobb eséllyel találhatnák kapcsolatot is.
2014. szept. 9. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
7. voltam. Nem muszáj feltétlen Pestre, lehet valami másik városba is költözni. Én is a szomszéd városban kaptam munkát, kb. 10 km-t utazom naponta, mert ezen a nyamvadt helyen nincs semmi. :D
2014. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Ilyen helyesirassal inkabb videken maradj... Milyen nyelv az, hogy "talalnak"? Maximum "talalnek"...
2014. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!