Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyüjtsek pénzt?

Hogyan gyüjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy laptopot.........nah igen ezzel csak az a baj hogy zsebpénzt kapok... 13 eves vagyok! Tudnatok tanacsokat adni abban hogy hogyan kereshetnek penzt??

2014. szept. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hagytál ki valamit a mondatból?

Az a baj, hogy zsebpénzt kapsz? :D

Hol laksz amúgy?

2014. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b95 válasza:

Gondolom úgy értette, hogy zsebpénzt kap, ami max. arra elég, hogy a sulibüfébe megvegye a szendvicset, esetleg még üditőt is tudjon venni. (vagy még talán arra sem elég.)


Visszatérve a kérdésre:

Hát sok jó ötlettel sajnos nem tudok szolgálni.

Ami így most eszembe jutott, az az, hogy segíts a házi munkába, és azért is kaphatsz plusz pénzt, illetve beszéld meg a szüleiddel, hogy ha 5-öst kapsz a suliba, akkor is kapjál egy kis jutalompénzt.


Ez persze még mindig nem eget rengetően sok, de ha hozzárakod a névnapra, szülinapra, stb.-re kapott pénzt, akkor máris reális cél lehet egy laptop.


Kb. a tanév végére olyan 150k-t szerintem össze tudsz gyűjteni, abból meg már tudsz venni értelmes laptopot.


Egyébként most én is laptopra gyűjtök, több kevesebb, de inkább kevesebb sikerrel, szóval hasonló helyzetben vagyok, mint te. :D

2014. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönom a valaszt igen a zsebpenzem csak a kajamra eleg. Majd beszelek a szuleimmel ezzel kapcsoltban kosz megegyszer a valszt
2014. szept. 12. 20:56
 4/4 anonim válasza:
Ha még nem sikerült megvenned a laptopot van egy tanácsom: a kinőtt ruháidat add be valami turiba, és kapsz érte pénzt. Vagy menny ki a bolha piacra és a régi játékaidat add el. Én 10 éves vagyok és a születés napomra semmit nem kértem csak 20 vagy 30 ezer forintot☺
2016. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!