Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merjek ebayről kabátot rendelni?

Merjek ebayről kabátot rendelni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már új az internetes vásárlás és az ebay világában sem, rengeteg dolgot rendeltem már, többnyire kis összegért. Az utóbbi időben azonban kétszer ii előfordult velem, hogy a megrendelt termék nem érkezett meg. Először egy "Vans" cipő 7000.-ért, aztán egy télikabát 5000.-ért. Ezeknek nem volt postaköltségük (free shipping). Elkönyveltem a veszteségemet és megfogadtam, hogy többet nem rendelek nagyobb összegért, de most mégis megtaláltam álmaim kabátját... 5000.- + 4000.- a posta. A különbség az, hogy az eddigieknek nem volt postaköltségük, és az eladónak is utána néztem, csak pozitív értékelései vannak. Szerintetek meg merjem rendelni? Ti jártatok már úgy, hogy nem érkezett meg egy termék aminek volt postaköltsége? 22/L

2014. szept. 11. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!