Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy bogár felszállt az orrlyuk...

Egy bogár felszállt az orrlyukamba. Van-e okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Ugye az agyamat nem tudja elérni? Kicsit tartok tőle, mert elég kicsi bogár volt.

2014. szept. 12. 20:39
 1/3 anonim válasza:
én mint biosz fakkos azt mondom hogy fel fog mászni az agyadhoz :o és valószínű neki esik az agyadnak :/ szóval forduljatok orvoshoz azonnal, mert komolyabb gondod is lehet belőle sajnos :/
2014. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, sajnos aggódhatsz. Láttam egy indiai felvételt, ahol az ember orrába belepetézett valami bogár és ott nyüzsögtek. Még kifújni sem tudta, úgy kellett csipesszel eltávolitani őket. Tök jó felvétel volt, ahogy ott mocorogtak : ) Szerintem neked is vigyáznod kellene, figyelned, mikor kelnek ki.
2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Angol fórumokon azt írják hogy nem lesz belőle semmi gond, de sejtettem, hogy a magyarok szakértelmére kell bíznom magam!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. szept. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!