Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki vagy...

Most akkor tetszem neki vagy nem? Lent bővebb

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki nagyon tetszik és "elvileg" én is tetszem neki. Egyszer beszéltünk egy rövidet facebookon, de csak a szokásos unalmas beszélgetés : hello mizu hogyvagy...stb. Mivel egy suliba járunk, elég gyakran látjuk egymást de semmi. Nemrég volt valami esemény amit az iskola csinált, és arra elment ő meg egy-két osztály társam akik tudták hogy, tetszik nekem, és talán én is neki. Rákérdeztek, de a fiú csak annyit mondott hogy: nem tudok róla semmit és egyáltalán nem tetszik. Mikor ezt megtudtam legszívesebben kirohantam volna a suliból valami messzi helyre. Csak az a helyzet, hogy néha vannak olyan pillanatok amikor egymásra nezünk a folyosón és minden leáll és elhalkul és csak egymást lessük:Dd Egyszer volt olyan hogy pár lány a suliból megkérdezett hogy tényleg tetszik-e nekem de azt mondtam hogy nem, hisz nem az ő ügyük de igazából a válaszom igen lett volna. Szóval akkor lehet hogy mégis tetszem neki, csak hazudott az osztálytársaimnak mert zavarban volt? Véleményeket szeretnék kérni tőletek:(
2014. szept. 13. 19:04
 1/1 anonim válasza:
Igen, van ra esely hogy tetszel neki! Ki kell varni h lepjen, te ne lepj semmit, nehogy pofara ess. De az jo hogy facen dumaltok!!!! Ha legkozelebb is ir akk tutira bejossz neki. Ha meg nem ir, akkor okosan kommentelhetsz valami posztjara egyszer, hatha arra reagal.
2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!