Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék attack on titanos...

Rami** kérdése:

Hol tudnék attack on titanos felsőt venni olyat amilyet az animében hordanak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2014. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is az ebayen vettem Survey Corps-os barna kabátot, és nagyon megérte: jó minőségű és jól is néz ki!
2014. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ésvmennyie kerulne a szallitasi koltseg? Meg honnan jon? Mennyi ido mire kikuldik? infokat tudnatok mondani errol az oldalrol?
2014. szept. 16. 09:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok. Ebayen több eladó is van, nagyon sokan árulják a kabátot több formában is. Alaposan nézd meg, melyiket választod, mert eddig én három fajtát "fedeztem fel": egyiken mindegyik címer nyomott, a másikon (nekem ilyen van), a hátát kivéve mind hímzett, a harmadik pedig műbőr és azt hiszem minden címer hímzett rajta.


Szerintem úgy keresgélj, hogy az árat és a szállítást egyszerre veszed figyelembe (be is lehet állítani a keresésnél). Van, ahol ingyenes a szállítás, de maga a cucc sokkal drágább, mint máshol, ahol van szállítási költség, de még azzal együtt is olcsóbb. Na meg arra is figyelj, hogy megbízható eladótól vásárolj!


Szerintem legolcsóbban már 3500-4000Ft körül is megkapod a legegyszerűbbet. Én az enyémet kb. 6000-ért vettem, mert hímzett címerrel szerettem volna, az ennyivel többe került, de nagyon megérte! :)

2014. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én azt a fekete pulcsit neztem ki magamnak amin a szarnyas cimer van :)
2014. szept. 16. 11:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaaa, értem! :D Az nekem is nagyon tetszik! :3 Akkor a kabátos részeket ne vedd figyelembe, de nagy általánosságban az összes ebayes cuccra igaz, amiket leírtam, azt hiszem. :3 A lényeg hogy figyelj az eladóra meg hogy kinél-mennyi, és rendben lesz! :3
2014. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak egy helyen lattam azt a pulcsit :)
2014. szept. 16. 14:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Huh, szerintem keress rá mégegyszer, mert nekem az AoT pulcsira kb. minden második-harmadik az. (OoO)

Jó vásárlást! :)

2014. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
meg egy kerdes a fizetes az nalad hogy volt? bocsi a sok kerdesert :)
2014. szept. 16. 15:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, hogy animében srácok is ilyet hordanak, így valóságban belegondolva fiúkon ez elég furán állna.
2014. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!