Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Színész szeretnék...

Mit tegyek? Színész szeretnék lenni, de tudom, hogy itt Mo-n nem igazán lenne kifezetendő ( bár a pénz nem érdekel)! Tobb lent

Figyelt kérdés
A koromból ítélve nagyon sok negatív visszajelzést kaptam ezzel kapcsolatban. De úgy érzem ez az életem! Igen 14 éves vagyok, de nem a csillogás s nem a pénz motivál, hanem álmom csak ez számít! És már arra is gondoltam,hogy majd gimi után külföldre megyek és ott kezdek magammal valamit. Vagy esetleg valaki valami más ötlet? NEGATÍV KOMMENTEKET NEM KÉREK!

2014. szept. 15. 11:09
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem színészkedni kevés helyen éri meg, tapasztalatból is tudom.

Ha valahol akkor Olaszországban, Angliában és Amerikában éri meg.

Jobb ötletem nincs de csodálom az elszántságodat és szurkolok neked.

2014. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon sokat jelent nekem!;) igen, gondoltam már arra, hogyha befejezem a gimnáziumot akkor kimegyek külfödre(Anglia, Hollywood, Amerika) Bár félek,hogy nem fog sikerülni.
2014. szept. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!