Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hogyan...

Most mit csináljak? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
A suliban kötelező lett az úszás, nekem van egy testi eldeformálásom és ezért nem szeretnék levetkőzni. Hogy tudnék erre valami felmentést kérni? Értelmes választ várok! Köszönöm. 17/fiú

2014. szept. 15. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Orvosi igazolással esetleg.
2014. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
milyen "eldeformalasod" van?
2014. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Háziorvos?

Pectus carinatum

2014. szept. 15. 13:15
 4/21 anonim ***** válasza:

fogalmam nem volt mi ez, de most megneztem a guglin. tobbfelet hoz ki, van amelyik kifele all (az eleg ronda) meg van amikor befele van egy lyuk.


Na, nekem ilyen utobbi van. Van egy lyukszeru domborulat befele. Sose paraztam miatta, eszembe nem jutott emiatt nem menni akarhova is.


neked melyik van?

2014. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Tyúkmell, kifelé.

De az osztálytársaim biztos cikizni fognak. Tehát valami felmentést lehet kapni?

2014. szept. 15. 14:31
 6/21 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy kapnal de egy probat meger.


amugy meg miert nem szarod inkabb le oket?

2014. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Most engem lefognak köpködni. Én nemes egyszerűséggel nem úsznék! Megtagadnám , mitcsinál, ha nemet mondok? Megver? Egyest ad?? ÉÉS? Én mindig erőszakkal megtagadtam a testnevelést. Egyszer behívott az igazgató, hogy miért. Hogy miért, azt nem kötöm a te orrod alá, de ha te is itt jársz, akkor elmondhatod neki, vagy nemes egyszerűséggel közlöd a tanárral, te nem úszol, elmondod neki 4 szemközt,hogy miért nem. És ha azt mondja " jajj nehogymár szégyenlősködj " akkor is szard le . Tagadd meg, és közöld vele ,hogy ledolgozod máshogyan, röpi, foci, aerobik,fekvő, falra hányás vagy bármilyen módon...
2014. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor sem fogok úszni :) Igazad van 7es válaszoló!
2014. szept. 15. 15:31
 9/21 anonim válasza:
Mindent meglehet tagadni :) Jár némi következménnyel, de meglehet tagadni. Emlékszem bevezettek nekünk 1 etnikum ismereti vagy valami hasonló hülyeség tantárgyat. Fogtam a tanár asztalára vágtam és közöltem,hogy ezt én nem tanulom, felesleges tantárgy, nem érdekel, és majd, ha ők is tudnak tanulni rólunk, akkor esetleg elgondolkodok, hogy megnézzem a képeket :D
2014. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
És, ha erősködik ,hogy igen is ússzál, akkor nyújtott hangon, kicsit felemelkedett hangnemben , ( közben csúnyán nézzél, mint aki képes ütni is ,mert ez a fóbiája ) közöld ,hogy nem úszok nem érted??
2014. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!