Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek az iskolától, mindentől....

Félek az iskolától, mindentől. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jártam egy suliba, ahol 3 nap alatt olyan szinten megaláztak, röhögtek rajtam, hogy gyakorlatilag elment a kedvem az élettől és rettegek mindentől. Ma lett volna az első tanítási napom az új suliba, el is mentünk anyukámmal, de féltem bemenni és sírógörcsöt kaptam, pedig már elötte voltam bent ebbe az osztályba egy órára, igaz akkor is nagyon féltem a diákoktól. Gondolkodtam azon hogy magántanuló leszek, amig nem erősödök meg. Légyszi adjatok tanácsokat!

2014. szept. 16. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves és milyen nemű vagy? Ahova eddig jártál (tavaly), ott minden rendben volt?
2014. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy próbáld meg leküzdeni ezt a félelmedet. Hasonló cipőben jártam, és én is a magántanulóság mellett döntöttem. Tény, lett egy kis nyugtom és mivel nem mentem be, már nem bántottak többet, viszont sokkal rosszabb lett minden. Zárkózottabb lettem. Ha gondolod, megírom priviben, hogy most milyen szarul állok az miatt, hogy magántanuló lettem. A lényeg, hogy próbálj egy kicsit erős maradni. Hidd el, nem az számít, hogy mások mit gondolnak rólad, hanem hogy te hogy fogod fel ezt az egészet, ők azt akarják, hogy tönkremenj. Ha látják, hogy hidegen hagynak a dolgaik, és esetleg kiállsz magad mellett, minden megfog változni.
2014. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán még barátokra is szert tehetsz* Ez lemaradt
2014. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Próbálj barátokat szerezni. Ne feltételezd, hogy minden osztálytárs rossz.


A szemetekkel meg küzdj meg !

2014. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15 éves lány vagyok, és igen, az előző sulimban is rendben volt minden.

Amúgy próbáltam leküzdeni és erősnek lenni, de nem megy és borzasztóan rettegek. Meg a másik problémám hogy már a szüleim sem hisznek nekem, hanem kiabálnak velem, üvöltöznek, hogy ők mindent megtettek értem, de én ennyire nem vagyok képes. Nem is szólhatok hozzájuk, merthogy gondolkodjak el a viselkedésemen és a puhányságomon. És nem tudom, hogy hogyan magyarázzam meg nekik.

2014. szept. 17. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem hisznek neked? Milyen a kapcsolatod velük? Biztos oka van rá, hogy nem hisz neked. Az én anyám ismer, tudja hogy milyen vagyok és mindig elhitte amiket mondtam. Látom hogy délelőtt írtál, ma akkor nem voltál suliban?


A másik lehetőség szerintem, hogy kérdezd meg az oszt. társaidat, hogy miért csinálják ezt. Próbálj beszélgetni velük erről, próbáld megértetni velük, hogy te semmivel se vagy kevesebb, mint ők. Biztos hogy vannak értelmesek, akik lehet, hogy melléd állnak. Ha most nem teszel ez ellen valamit, örökre ilyen maradsz. Még azért gondolkodok, mit tudnál tenni... :)

2014. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Használj durva szavakat, és nagy fizikai erőt ellenük. Nekem bevált. Azt ne csináld, hogy hagyod magadat, mert egy életre elintézhetnek lelkileg.
2014. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!