Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dobozban is fellehet adni...

Dobozban is fellehet adni valamit a postán levélként?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a levél max. súlya 2000g lehet. De egy nagyobb súlyú tárgyat hogy adjak fel levélként, ha nem fér be a borítékba? Lehet dobozban feladni levélként?

Köszi előre is a válaszokat!


2007. okt. 23. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nagyobb súlyú tárgyat csomagként lehet feladni. A legolcsóbb belföldi standard postacsomag 20 kg-ig 730 Ft-ba kerül. További információt a [link] honlapon találhatsz.
2007. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér a "levélsúlyba" , akkor dobozban is feladhatod levélként. Én már többször tettem így.
2007. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
96%
Az előző válaszadót kiegészíteném azzal, hogy nem attól levél a levél, hogy borítékban van, hanem a súly , illetve a postai szabály számít.
2007. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Minden levélnek számít 2 kg alatt. Én is küldtem már elég méretes dobozokat levélként.
2007. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami két kg alatt van igen fel lehet adni
2007. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!