Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemre szeretnék jelentkezn...

Májerka kérdése:

Egyetemre szeretnék jelentkezni nem vagyok jártas a témában, szak, mesterképzés tandíj hogy működik? Stb.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 25 éves vagyok marketing és reklámügyintéző okj-s képzésem van, középfokú nyelvvizsgám angolból.Szeretnék jó pár kérdésben segítséget kapni valamennyire..az egyik kérdésem ,hogy...Szakfordító,tolmács képzés érdekelne engem, ha a későbbiekben erre szeretnék szakosodni akkor mindenféleképpen az alapképzésem a bölcsészkaron kell hogy legyen? és ebben az esetben is kapok plusz pontot az okj-s papíromért ? egy másik kérdés levelező szakon szeretném, az hogy költség térítéses leszek e vagy sem min múlik? mert hallottam olyanról, hogy az első diploma ugyanúgy mint az első okj..ingyenes, de nagyon nem tiszta nekem ez a része , hogy ha levelezőre szeretnék mindenképpen menni ott hogy működik ?
2014. szept. 22. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!