Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iphone 6s szerintetek várható?...

Iphone 6s szerintetek várható? Vagy maradnak a 6 és a 6plus-nál?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Persze, várd nyugodtan, bruttó 300 kiló-ért.
2014. szept. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%

Persze, várd a 200 ezres droidot ami 200ért laggol. Nagyon királyak vagytok, hogy szidjátok azt, aki hajlandó minőséget venni, mert megteheti.


Lesz igen, vagy ha nem, akkor lesz 7. Jövőre. Ha akarod, várd meg.

2014. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. commentelővel értek egyet :P

bár az 1. commentelőnek az az állás pontja hát legyen az ő gondolkodás menete.

2014. szept. 24. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Tessék isteníteni xD: [link]
2014. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolsó: ez csak a plus-ra vonatkozik, és az iPhone 5-nél is felhozták a témát, nekem két év alatt nem hajlott meg. Amúgy hozz egy Csamcsung gálákszi esss 5-t, félbetöröm annyi erővel, amennyitől a 6 plus csak elhajlik.
2014. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jobs életre hívta, majd vitte is magával a sírba az ájfont (ha már fonetikusan nevezzük meg a márkákat..)

Én se nem vok epöl, sem pedig valamelyik android párti de az, hogy örökké besülnek a formavilágot tekintve, a frissítések is csak mégjobban lefogják a készüléket, ez annak a jele, hogy nincs már benne az a plusz, amit Stewe Jobbs megálmodott! Kinőtt maga a cég, jó marketinget építettek fel, de már nem olyan nagy szám...

Mindössze presztízs telónak jó, kislányok előtt villogtatni, hogy mitek van.

Számtalan filmet szponzorál az Apple, hogy a saját termékeit reklámozza- szánalmas! Ajánlom a "Szexvideó" nevű, egyébként irtópocsék filmet, amiben még az alkalmazásokat is kihangsúlyozzák, csak, hogy teljes legyen a kép...

De én itt be is fejeztem, aki megteheti vegye meg, biztosan sok mindent tud, meg hatalmas kijelzője is van. Csak azt nem értem, ha ennyire szuper gépek, akkor miért cserélik le őket évente? Vagy ez nem is a telefonról szól, hanem a "kinek nagyobb a farka" dologról? Na, páá!

2014. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Utolsó: viszont számomra nincsen alternatíva. Üzlethez kell, időközben ha módosítani kell egy weboldalon legyen mivel.


Erre van alkalmazás Apple és Droid alatt.

Nekem a droid viszont nem alternatíva, mert frissítéssel és anélkül is max. fél év, és a 200 ezres telefon befagy, lelassul és alapból egy kaka sima olcsó műanyag, amit ha kicsit meghajlítok eltörik, az iPhone meg max elhajlik.


A samsungok napi szinten EREDETI töltővel gyulladnak ki, az iPhone meg hamissal(a hírekben néha látni, hogy kigyulladt iPhonetejúúúóóóóég). Arról pedig a töltő tehet.


A Windows Phone jó, szeretem, de nincs rá olyan alkalmazás amit szeretek, vagy van, csak nem minőségi.


Tehát a droid az első körben, a WP a másodikban esik ki, a többiről meg ne is beszéljünk.


NINCS IPHONE ALTERNATÍVA!

2014. szept. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És még egy kis kibővítés: az iPhone 5 a maga 8 megapixeles kamerájával lekörözi a haverom 30 megapixeles sony készüléket...
2014. szept. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon eltértünk a kérdéstől...

Imádom azokat az embereket akik csak szidni tudják az apple-t... a kérdésre kell válaszolnotok ha még nem jöttetek volna rá (tisztelet a kivételnek).

2014. szept. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!