Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet megkülönböztetni...

Csuti85 kérdése:

Honnan lehet megkülönböztetni a kínai ruhát a török ruhától?

Figyelt kérdés
Szeretnénk meglátogatni a Szabadkai piacot,főleg ruhák miatt,mert állítólag elég "olcsók".Azt olvastam hogy a piac 70%-a kínai de 30% török ruhát árul és hát az egyértelmű hogy a török jobb minőségű,de miből tudom megkülönböztetni?
2014. szept. 23. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyikbe olyan címkét varrtak, amire az van írva, hogy Kínában készült. Ezek nagy valószínűséggel kínai termékek. A törökbe meg az van írva, hogy Törökországban készültek. Ezek nagy valószínűséggel kínai termékek.


Mi (nem piacon!) eredeti brit, amerikai (USA), svéd termékeket árusítunk. Ezek mind a Távol-Keleten készültek.

2014. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A török ruhákba (még az alsóneműkbe is) általában bele van írva angolul, hogy Törökországban készült. Szerintem a ruhák neve is árulkodó lehet, mármint amit a címkéken lehet olvasni. Törököknél sokszor török női nevek, kínaiaknál kínai hangzású szavak szoktak lenni a márkajelzések. Lehet, hogy az eladók köntörfalazás nélkül megmondják, hogy Türkiye vagy nem :-)
2014. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szabadkai nagypiacra indulsz, akkor vagy török, vagy kínai ruhát találsz. Ha kínaihoz mész... cipőért legtöbbször, az kínai, a ruhákat ha nem kínai árulja, akkor 75% az esély, hogy jobb minőségű török anyagot veszel.
2014. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!Még esetleg ha tudna valaki egy pontos címet írni azt megköszönném!Szép napot! :)
2014. szept. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!