Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmentem egy jósnőhöz, kifizet...

Elmentem egy jósnőhöz, kifizettem neki a jóslásért járó összeet majd a jóslás végén közölte, hogy még 50. 000 Ft-ot követel, mert közben ő mennyi mindent "levett" rólam, persze nem fizettem ki neki és azóta zaklat. MIt tehetek?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem voltam jósnőnél, (nem is leszek), de pár hete kíváncsiságból elmentem. A jóslás végén közölte, hogy 50.000 forintot még fizessek neki szeptember végéig. Nem fogom neki kifizetni, nem veszem fel neki a telefont, de küldözget smseket, hogy fizessek neki vagy megkeres...van ennek valami jogi útja, meg lehet ezt oldani? Legyetek szívesek ne bántsatok és kinevessetek, tanácsokat várok, tudom, hogy én csináltam hülyeséget, de ezt nem gondoltam, hogy ez lesz az eredménye. Félek, hogy megtalál a munkahelyemen vagy bárhol és problémám lesz belőle, hogy "tartozok" vagy az Isten tudja miket talál ez még ki!!!! Köszönöm a válaszokat előre is :(

2014. szept. 24. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Menj be a szolgáltatóhoz és tiltasd le a számod.

Vagy írd meg, hogy te jelented fel zaklatásért és a navnál (ha nem adott számlát).

2014. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vedd fel a telefont ha a jósnő telefonál. Majd közöld vele, hogy ha nem fejezi be a zaklatást, akkor elmész a rendőrségre feljelented, és elmész a NAVhoz is,és ott is feljelented. Amúgy is számla nélkül mi jogon követel bármit is??
2014. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, amit az #1-es is írt! Adott számlát, hogy levett rólad 3 rontást, 2 démont, meg 4 antrisztust? Küldd rá a NAV-ot kuruzslásért, megmutatod az sms-eket, és szerintem már 2 óra múlva ott is lesznek a banyánál!
2014. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jah, #2-es is jó, csak az övét még nem láttam :)
2014. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem adott számlát meg semmit, viszont én úgy tudom (utána olvastam már), hogy a jóslásért nem is kell számlát adnia...
2014. szept. 24. 09:48
 6/15 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a válaszaitokat!!!!
2014. szept. 24. 09:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól tudod..

A jóslás is egy szolgáltatás amiből keresete lesz vagyis adókötelesnek kéne lennie. Ha valaki csak a jóslásból él akkor neki számlát kell adnia.

2014. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Közben pont találtam egy cikket a Blikk honlapján, miközben kötelező neki számlát adnia...
2014. szept. 24. 09:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy előre nem látta, hogy plusz költsége lesz? Meg hogy nem kapja majd meg?

Miféle jósnő ez?

2014. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akár jogtalan eltulajdonítás is lehet a per tárgya. Te nem adtad neki a levett dolgokat, s nem is fizetett érte.

Ő tartozik neked.


Ügye nem ilyen közel-indiai származású?

2014. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!