Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikai postaküldemény...

Blind kérdése:

Amerikai postaküldemény Magyarországra?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e afféle "cég" amerikában, ahol nyugati árut szállítanak Európai címekre? Gondolok itt ruházatra, cipőre, akármire. Mivel itt minden 2x olyan drága, még jobban megérné Amerikában megvenni (Interneten keresztül), és egy esetleges pénzösszeget kifizetni egy efféle vállalatnak, hogy onnét juttassák el hozzám a megrendelt árut.


Vagy ilyen nem létezik? Szerintem lenne rá igény, ha nem ütközik törvénybe...



2014. szept. 25. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Internetes rendelésnél szinte minden lehet. Ha megrendelsz valamit, ott a lehetőség kártyás fizetésre és házhoz szállításra is. Az ismerőseim között nem egy rendelt már, meglepően hamar megérkezett az áru, és hibátlan(!) csomagolásban. Ezt azért emeltem ki, mert nekem sok rossz tapasztalatom van a magyar postával kapcsolatban.
2014. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de itt azokra gondolok, hogy azok, akik csak Amerika területén szállítanak, Európába pedig nem...

Vagyis valahogy megoldható-e más vállalatok által az, hogy azt a tárgyat (amit csak Amerikába szállítanak) Valami más postai szolgálat Európába hozza?

2014. szept. 25. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Fedex?
2014. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnézem, köszönöm:)
2014. szept. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!