Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy simson sr 50-es...

Van egy simson sr 50-es motorom. Melegen ha felrakom harmadikba befullad, de ha ráhuzom a szivatót akkor elég jól megy. Milehet a baja?

Figyelt kérdés

#motor #hiba #fulladás #Simson SR-50 #harmadikba nem megy
2014. szept. 26. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Karbit- fúvókákat, szűrőket (levegő, meg benzin) kitakarítottad? Ülepítő poharad van? Csak karbi lehet, ha szívató kell neki.
2014. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ülepitőpoharam van , de azt még eddig nem takaritottam ki . a karburátor az új , a fúvókák tiszták . amugy nem nagyon értek a simsonokhoz , eddig az egyik ismerősöm csinálgatta ,de mostmár nekem is meg kellene tanulnom :-). viszont hidegen nincs semmi baja ugy jól megy , de ha bemelegszik harmadikba befulladozik
2014. szept. 26. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor kérdés, hogy nem-e a megnövekedett nyomás alatt a szimering enged...
2014. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most lett cserélve benne simering , főtengely , csapágyak ,lendkerék .
2014. szept. 26. 20:05
 5/8 A kérdező kommentje:
akkarlehet a karburátorral van gond? a sibertün kéne állitani?
2014. szept. 26. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha tiszta minden akkor ewgy próbát megér!

Rakd át eggyel feljebb és nézd meg mit reagál

2014. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés kösz szépen a tanácsot , majd ha van valami problémám még irok , de remélem nem lesz :-)
2014. szept. 26. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez olyan dolog, hogy a hangja elárulja, hogy sok levegőt, vagy kevés benzint kap stb. így csak találgatok én is. Persze, ha tudok segítek, azért vagyok itt! Szép estét!
2014. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!