Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek a One piece-ben...

Az emberek a One piece-ben tudják mi a kincs?

Figyelt kérdés

Az merült fel bennem, hogy lehet tudják, csak sose mondják ki, vagy senki sem tudja?

Van valami infó, vagy a mangaka mondott arról valamit, hogy az emberek tudják e mi a One piece?



2014. szept. 26. 21:04
 1/9 anonim válasza:
Így belegondolva, szerintem nem, de mindenki biztos rengeteg aranyra, meg egyéb értékekre gondol... Egyébként SPOILER BÁR EZ CSAK FAN TALÁLGATÁS, SZÓVAL ANNYIRA AZÉRT NEM sok oldalon látom, hogy a szalmakalapot tartják a One Piecenek az emberek, de szerintem a fél világ agyf***t kapna, ha kiderülne, hogy 1000 részen át valami olyant kereste ami ott volt a kapitányon SPOILER END~ Vagyis, szerintem anyagi dolognak gondolja mindenki a kincset, mert hát ez a logikus, de végülis bármi lehet, nem csak arany... :D
2014. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi logikát nem látok abban, hogy a kalap legyen a legnagyobb kincs.
2014. szept. 27. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Az max azért lehetne, mert Roger azzal indult neki a világnak, majd lepasszolta Shanksnek, szal inkább presztízs értéke van, de kétlem h az lenne. Még nem tudjuk mi az és sztem nagyon sokáig nem is fogjuk megtudni. A történetben akik tudják vagy tudni vélik azok sztem kb. Rayleigh, Crocus és Shanks.

Én legtöbbször azzal az elképzeléssel találkozok oldalakon,h nincs semmilyen kincs, tehát ha vki elér az utolsó szigetre, Raftelre akkor üresen találja azt, és maga az út a kincs, amin oda elért.

De van egy nagyon vad elképzelés is, fent van youtubeon is, h a 4 tenger (East, West, South és North Blue) csak egy helyen fut össze és találkozik a Grand Line-nal, ott ahol Luffyék is anno átkeltek (Reverse Mountain). És ugyanoolyan helyzetben, csak a Red Line másik felén van egy város és alatta Fishman Island. Tehát minden egy helyen fut össze. És ha a Red Line ezen részét elpusztítják, akkor a tengerek ténylegesen összefutnak és így lesz belőle 1 nagy tenger és így kialakult All Blue is, ahol minden fajta hal megtalálható. És ez a felfedezés van elrejtve Raftelen.

De sztem úgyse tudjuk ezt kitalálni.

2014. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy igaz-e, de állítólag Oda egyszer elmondta egy rákos kisfiúnak, hogy hogyan fog végződni a manga. A srácnak persze meg kellett ígérnie, hogy nem mondja el, csak annyit mondott, hogy "az one piece tényleg gyönyörű".

Ami meg biztos, Oda azt mondta, hogy a legvégén egy akkora háború lesz, amelyhez képest még a marinefordi csata is csak egy jelentéktelen fillernek fog tűnni.

Szerintem valami ilyesmi lesz a legvégén, hogy Luffy vs Shanks, meg ugye az ő legénységük, szövetségeseik, stb. De sajnos, erre még várnunk kell 10-15 évet, hogy megtudjuk :D

2014. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ja, sajnos várnunk kell még rá egy keveset. A 4. válaszoló voltam.
2014. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne hazudjál. Csak a százalékunk azonos, de én nem te vagyok :) Bár lehet, hogy csak elnéztél valamit.
2014. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az se biztos hogy létezik (szerintem igen) de ahogy az késöbb kiderül Roger nem a kincstöl lett kalózkirály ha nem attól hogy az egész világo körbe halyózta (vagy csak a Grad Line-t)
2015. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azért nevezték királynak, mert az egész világot körbehajózta (ja igen, a hajózta nem "ly" hanem "j"). Hanem mert kiérdemelte, mivel az elleségei is tisztelték.
2015. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NAGY SPOILER!!! Valahol olvastam egy olyan teóriát ahol azt írják hogy sanji és luffy álma szinte ugyan az. Ugye luffy álma az hogy kalózkirály legyen és sanjié pedig hogy megtalálás az All Bluet(minden tenger találkozás). Ugye aki már elérte a legújjab arcot(whole cake Island) akkor az már tudja hogy a 4 vörös poneglyph kereszteződése vezet a One Piecehez. Lehet hogy ahol a One Piece van ott találkozik az összes tenger és ez a kincs. Nekem ez logikusnak tűnik. Kérlek ne írjátok azt hogy kösz a spoilerért mert kiírtam az legelején.
2018. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!