Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vége a Szulejmánnak az rtl-en...

Vége a Szulejmánnak az rtl-en (89. rész) a 99. rész a youtubeon lévő TÖRÖK sorozatban hanydik lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert szinkront csinálok hozzá és megy a youtubra!! Azt tudom hogy 60. előtti lesz mert ami törökül van a youtubeon abban a 61. részben meghal a Valide!

2014. szept. 27. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessek itt van a török link, ez most a 39 resz marmınt a törökben de mıvel szepen fent vannak sorban kı tudod keresnı a neked megfelelöt.En Törökorszagban elek,amıkor eljöttem Magyarorszagrol akkor "fonalat vesztettem" hogy ott hol tart eppen de ıtt mınt ırtam szepen kı fogod tudnı keresnı,sok sıkert neked :)


http://www.youtube.com/watch?v=n260zcMhZ60

2014. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ejha törökben élsz! Köszi erre nem is gondoltam! Majd kövesd a csatornámat:Muhteşem YüzyılHun
2014. szept. 28. 17:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Megvan az 53. rész 2. fele
2014. szept. 28. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
SZUPER
2014. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi a szuper??
2014. szept. 30. 19:57
 6/9 A kérdező kommentje:
DE még sok idő mire meg lesz az 53. rész 2. fele mert nehéz szinkronizálni meg aztán vagdosni is kell!
2014. szept. 30. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
A szuper szot arra ertettem hogy megtalaltad es ılyen lelkesen keszıted ehhez csak gratulalnı tudok,es jo munkat kıvanok neked bıztosan sokan fognak örülnı amıkor feltöltöd majd a reszeket magyarul ıs erre ırtam hogy szuper :) Amugy voltam elöben a TOPKAPI palotaban,lattam a haremet ıs meseszep mınden,rengeteg ekszer van kıallıtva,aranyak,regı kaftanok...bar csak egy resze latogathato a palotanak az ıs lenyügözö :)
2014. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, mennyibe került a topkapi palotába a belépõ?????? topkapi palotába a belépõ???mármint lírában??? javítsatok ki ja nem lìra van
2014. okt. 7. 16:07
 9/9 A kérdező kommentje:
*ha
2014. okt. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!