Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Friss" animét mond valaki?...

"Friss" animét mond valaki? Mármint, olyat, aminek már az utolsó része is megvan, van benne romantika, lehet benne psyho dolog is.

Figyelt kérdés
Ao Haru Ride-t ne modja senki owo

2014. szept. 27. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul

múlthéten lett vége az első évadnak, januárban folytatás. Nem romantikus inkább sötét, psyho, gore féle, nagyon jó! az utolsó rész + nekem elképesztó volt... alig várom a folytatást :D

2014. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kuroshitsuji 3.évad
2014. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Tokyo Ghoul-t akartam mondani :D

De Akame Ga Kill-t is tudom ajánlani, annak még nincs vége de szerintem közelít a végső csatához. Aztán Sword Art Online-nak a második évada most megy amiben lehet egy kis romantikát találni. Igazából én Horror, Gore animéket nézek szóval csak ezeket tudom ajánlani.

(Az alábbi mondatot csak akkor olvasd el ha befejezted már a Tokyo Ghoul nézését, mivel lehetséges, hogy spiler ként fog hatni az utolsó részre: ############### Ne olvasd tovább ha nem láttad, a te védelmedre mondom xD ####### Szóval hát az Animéből nem derült ki, de ha egy Ghoul megesz egy másik Ghoul-t akkor az ereje megsokszorozódik. Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni a Tokyo Ghoul utolsó részéhez :) )

2014. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

(a kérdésben) *mondja xd

A Tokyo Ghoult már láttam, és nagyon tetszett :D

Amit ajánlottál - előző kommentelő - abba majd elenézek c:

És köszönöm a válaszokat^^

2014. szept. 28. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit legutoljára néztem az a Witch Craft Works és a Seikoku Dragonar.Nekem mind a kettő nagyon bejött.
2014. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akame ga Kill most tart a felénél... még közel sincs vége (+ 12 rész még)

ajánlom én is, egész jó

2014. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aldnoah zero
2014. szept. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Továbbiaknak is köszönöm^^
2014. szept. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!