Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az éhezők viadala játékot...

Az éhezők viadala játékot Snow elnök találta ki? és ha igen akkor hány éves? 100?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 00:14
 1/10 anonim válasza:

Lehet,hogy nem ő,bár lehetséges,mert eddig "csak" 75 viadal volt..

.De ahogy a játékmestereket is leváltják,elképzelhető.

2014. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem Snow elnök találta ki. Snow akkor még nagyon kicsi volt, vagy még meg sem született. Amikor voltak a Sötétség Napjai a 13. körzet fellázadt a Kapitólium ellen, harcok kezdődtek, de a vége az lett, hogy a Kapitólium elpusztította a 13. körzet föld feletti részét, és fegyverszünetet kötöttek, mivel a Kapitóliumi vezetők nem akarták, hogy atomháború robbanjon ki a 13. és köztük, mivel a 13.-nak rengeteg ilyen atombombája volt. Ezután az akkori elnök (nem tudjuk ki) kitalálta a viadalt, hogy ez sohase történjen meg többet. Valószínüleg a Snow előtti elnök is ugyan olyan diktátor volt mint maga Snow elnök, és ha már itt tartunk Coin elnök is az lett volna ezért nyírta ki Katniss. Snow itt kb. olyan 10 éves lehetett, vagy meg sem született!
2014. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bilingual válasza:

OFF

2: köszi, hogy elárultál 2 olyan dolgot is, ami csak a 3. részből derül ki. szerintem erre nem lett volna szükség a kérdés megválaszolásához. (van aki még nem olvasta a könyvet / nem látta a filmet!)

erre máskor kárlek figyelj oda és SPOLIER felirattal lásd el az ilyen jellegű hozzászólásaidat! köszi



ON


hogy ne csak off legyek, és a kérdésre is válaszoljak:


nem Snow elnök találta ki a viadalt, hanem azok, akik akkor kormányozták Panem országát, amikor a felkelést leverték.

2014. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Kedves válaszoló!


Én választ adtam a kérdezőnek, és ebben az esetben mindig kizárom, hogy kik olvasták, esetleg látták a filmet. A válaszolónak szeretnék segíteni! Remélem megérted! De más részből megértelek, és igazad is van! :)

2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Coin elnök meghal a harmadik rész vége felé, Katniss lelövi a nyilával. Snow is meghal, meghal még Finnick, Prim, Boggs és még sok más főszereplőféle. Paylor a 8. körzet vezetője lesz Panem új elnöke. :D :D :D
2014. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lemaradt: SPOILER ! :D :D :D
2014. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 8. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
#5, te mekkora egy tahó vagy...
2015. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Neked meg a modorod és a stílusod nagyon megfelelő! Jelentem a válaszodat, mivel sértő, és kérem, hogy szablyák ki a megfelelő szankciókat!
2015. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor így jártam, tartom magam ahhoz, hogy direkt elrontani más élményét bunkóság.
2015. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!