Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mi legyek. Mit...

Nem tudom mi legyek. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sokan kérdezik tőlem, hogy mi szeretnék lenni ha nagy leszek. Eddig mindig a szokásos választ adtam : "Nem tudom." Viszont most már úgy érzem, hogy tényleg el kéne döntenem, hogy mivel szeretnék foglalkozni. Mindig arra gondolta, hogy "Majd lesz valahogy." Viszont most ettől még a hideg is kiráz. Az osztályomba már mindenki tudja, hogy mi akar lenni. Nyomasztó, hogy ők erről beszélnek, míg én csak mosolyogva bólogatok, mintha nekem is lenne tervem. Igazából semmi ötletem sincs. Ezért kérnék segítséget, tanácsot, hogy akkor merre tovább.

Amit tudni kell rólam:

- imádok rajzolni, festeni

- örök álmodozó vagyok (vagyis mindig elképzelek valamit, és azon hosszasan elgondolkozok)

- kreatív vagyok (legalábbis a barátaim szerint)

- szeretek írni (verseket, történeteket)

- a fotózás sem áll messze tőlem

- túl sokat beszélek (bár nem tudom, hogy ez mennyire fontos)

Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Remélem kapok valami hasznos tanácsot. Köszönöm előre!



2014. szept. 28. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzád így a leírás alapján valami grafikusi állás illene
2014. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általánosba vagy középiskolába (ha igen milyenbe) jársz? Ez azért fontos lenne. Hányas tanuló vagy?
2014. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első tanuló vagyok (kitűnő), és középsulis.
2014. szept. 29. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!