Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi lenne a legjobb amit...

Most mi lenne a legjobb amit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal beszélgettünk ma,és tudni kell hogy amúgy tiszta helyes! De megkérdezték hogy szerintem helyes-e és hogy mit gondolok róla!

És azt válaszoltam hogy nem helyes! Mert ha már valakire azt mondod hogy helyes akkor már rögtön össze akarnak vele hozni,és kitalálják hogy úristen szerelmes vagy belé!! (Fuck logic)

Most mondjam neki hogy nemám vicceltem! Vagy mit,mert nem akartam megbántani!!! :(


2014. szept. 29. 17:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem írj neki vagy mond meg neki személyesen hogy csak azért mondtad neki azt, mert nem szeretted volna ha az osztálytársaid cikis helyzetbe hoztak volna..... Különben meg a helyes akkor :) ?!
2014. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi akkor?
2014. szept. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!