Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyitva lesznek az OTP Bankfiók...

Nyitva lesznek az OTP Bankfiókok 2014. október 18-án és december 13-án (szombati napokon) a munkanap áthelyezések miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik nap nyitva tartási ideje szerint? Az OTP weboldalán kapcsolódó információt nem találtam.

2014. okt. 2. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért vártam, mert reméltem, hogy lesznek, akik tudnak közvetlen választ adni.

Azt tudom javasolni, hogy az OTP kezdőoldalának alján, a kapcsolatra kattintva, használd az elérhetőségeket.

Az írásos megkeresés ingyen van, azt ígérik, hogy 2 munkanapon belül válaszolnak.

A telefonos megkeresés pénzbe kerül, viszont hamarabb kaphatsz választ.


Meglepett a dolog, hogy nincs, vagy nagyon elrejtett a tájékoztatás, mert az én bankomnál mindig, idejekorán, a főoldalról elérhetően, a bankfiók- és ATM keresőnél közlik az ünnepi nyitva tartást, most például november 1-ig, minden, szokásostól eltérő napon.

2014. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!