Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy én akármen...

Hogy lehet az, hogy én akármennyit válaszolok, mindíg csak lefele megy a helyes válaszaim száma. Van itt egy mindentudó elnök, aki meg tud ítélni minden kérdést helyesen? Ha a kérdezőnek nem tetszik a válasz, akkor a válaszoló a hibás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is! Ez egy kicsit nekem fáj. Mert privát e-maileimben ott vannak azok a sok kedves kommentelők, akik bizalommal fordulnak hozzám és ők számából ítélve azért nem a leértékelő minősítést jelzik.
2010. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
én úgy vettem észre , hogy általában jól pontoznak. persze van olyan kérdező illetve válaszoló, hogy tök mindegy hogy igazságot vagy jó dolgot írsz e, ha az nem az ő véleményével egyezik akkor lepontoz. hát ez van. de én nem a pontozásért csinálom.
2010. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Értem! Minden jót neked, ezért nem foglak lepontozni!!::))
2010. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért van az, hogy rengeteget válaszolok és 78%-on állok lassan már 1éve?
2010. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, nem panaszkodni akartam, de nem értettem a dolgot. Civilben kedvencem a matek. Csak ezért kérdeztem, mert nem láttam összefüggést. De már látom: emberi..
2010. jan. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!