Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatal házaspárként szeretnénk...

Fiatal házaspárként szeretnénk beépíteni lakásnak szüleim padlását. Mi a teendő ez esetben, hogyan és mennyi segélyt kapunk?

Figyelt kérdés

Én(22) és Férjem(24) összeházasodtunk, és szeretnénk a szüleim házának tetőterét különálló lakásnak beépíteni. Gyermeket körülbelül 2 éven belül szeretnénk vállalni, DE csak akkor ha már kész van a külön házrész. Kérdésem az lenne, hogy erre hogyan, és milyen segélyeket lehet felvenni, vagy milyen fajta hitelt érdemes választani? Tudni kell, hogy párom teljesen árva, születésétől fogva szülők nélkül nőtt fel, nevelőszülőknél élt 18 éves koráig, azóta teljesen egyedül tartja fent magát.(ezt csak azért írtam le, hogy erre esetleg jár-e még valamilyen segély.

Mivel ez úgymond csak egy házbővítés, ez is jelent-e valamit?


Előre is nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és elnézést kérek tudatlanságomért!



2014. okt. 9. 10:37
 1/1 anonim válasza:

Attól függ, hogy mikor szeretnétek építkezni. Ha jól értem, akkor már most. Állami támogatás van pl. a Fundamentánál is, sőt még kedvező hitelt is fel tudtok venni. Érdemes erről bővebben tájékozódni.

Itt tudtok visszahívást kérni és elmondják a lehetőségeket: [link]

2014. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!