Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanár elvette a telefonomat,...

A tanár elvette a telefonomat, elolvasta az összes üzenete, et, majd kitörölte őket. Valahogy vissza lehet csinálni, hogy meglegyenek a régi üzeneteim?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom nemrég meghalt, és mikor nagyon magamalatt vagyok mindig visszanézem a régi facebook beszélgetéseinket, az olyankor mindig felvidít és tartja bennem a lelket. Az egyik órán bekapcsolva hagytam a telefonom a padon, odajött a tanár, elvette a telefonomat, eloolvasta a beszélgetésemet, majd törölte a beszélgetésmet azzal a barátommal, aki nemrég meghalt. Nagyon kiborultam, egész nap sírtam, mert volt az üzenetek között egy csomó régi közöskép, meg vele mindig megbeszélhettem, és nagyon hiányzott, és ezenkívül alig maradt vele más közös emlékem, mert voltam olyan hülye, hogy a képeket nem mentettem el. Nagyon szomorú vagyok, valahogy nemtudom visszacsinálni a törlést?

Egyébként ilyet a tanár csinálhat, hogy elveszi a telefonomat, elolvassa a beszélgetéseimet meg kitörli az üzeneteimet? Mert oké, nem a táskámban volt a telefonom, nem volt kikapcsolva, ilyenkor joggal elveheti. De az, hogy törlölheti az üzeneteimet, az sehol nem szerepel a házirendben.


2014. okt. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Részvétem.

A telefonról törléshez joga nem volt, de a beszélgetések nem vesztek el, hacsak nem a böngészőben volt nyitva. A weboldalon meg kell lennie.

2014. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Facebook messengerben voltak az üzenetek. :(
2014. okt. 9. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
elveheti, nem olvashatja el és nem törölheti ... túlzott jogállamban (mint az USA) ezért pl milliós nagyságrendű nem vagyoni kártérítést ítélne a bíróság
2014. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha semmikép nincsenek meg írj a facebooknak és ott lehet vissza állítják de nem biztos. A tanárodnak meg ezt semmikép nem szabadott volna megtennie.
2014. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!