Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Sürgősen egy...

Nozdor kérdése:

Üdv mindenkinek! Sürgősen egy kis segítségre lenne szükségem. Fogalmazást kellene írnom, a témája az lenne hogy "A legnagyobb lelki problémám" Hogyan tudnám ezt normálisan megírni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pofátlanság az hogy itt kérek segítséget, de sajnos nem igazán vagyok jó fogalmazás írásban és tanácstalan vagyok.
2014. okt. 9. 15:29
 1/2 anonim válasza:

Pl az elején a bevezetésben felvezeted a témát, átlagosságban beszélsz a problémákról, aztán felteszel egy kérdést pl:Hogy mi az én lelki problémám? , és leírod, hogy a következőkben kifejted.

A tárgyalásban elmondod részletesen mi ez a probléma (gondolom ezt már tudod) és elmondod az okait, esetleg megoldási lehetőségeit, idézetekkel is bővítheted, vagy kérdésekkel.

A befejezésben összefoglalod az előzőket egy összegzésben, végkövetkeztetés vonsz le, hogy miért van ez a probléma tömören, és esetleg egy kis jövőbe tekintő mondattal zárod. :)

2014. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak arra gondoltam, hogy írd le, milyen traumát okoz neked ez a fogalmazás. És már kész is a feledat.
2014. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!