Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adjunk elö az...

Film+ kérdése:

Szerintetek mit adjunk elö az osztálytársammal az angol éneklési versenyen?

Figyelt kérdés
ÉN zongoráznék , a barátnöm meg éneklne. 1évesek vagyunk és ö nem tus annyira angolul de simán megtanulná a szöveget. Én már 10 éve zongorázok és jól is megy. Szóval valami jó kis dal kéne csak nem tudjuk mi.(csak ne a read about it all...)

#előadás #zongora #angolul. ének
2014. okt. 10. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

James Arthur-Impossible

Pink-Try

Passenger-Let her go

Most ezek jöttek hirtelen,bocsi a témájuk miatt,de ezek passzolnak a hangulatomhoz mostanság.:D Sajna nem vagyok otthon a mai zenében,de egy tippet adok:keressetek valami(picit régebbi,hogy nagyobb eséllyel találj kottát)elektronikus slágert,és hangszereljétek át zongorára.Vagy kereshettek régebbi híressé vált dalt,kérhettek segítséget a szüleitektől,és azt feldolgozni.Ha ezek nem tetszenek,akkor szimplán egy olyat válasszatok,ami mindkettőtöknek jelent valamit,emlékek fűződnek hozzá.Az lenne a tuti,ha olyan lenne,ami a barátnőd számára hordoz jelentést.Ha hozzá közel álló dalt énekel,akkor jobban bele tudja élni magát és egy produkción rengeteget tud dobni,ha az énekes a hangjával közvetíti a mondanivalót és az érzéseit.Célközönségtől meg a ti ízlésetektől is függ.Sok szerencsét!

2014. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!