Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a külföldi ország,...

Melyik az a külföldi ország, ahol megérné dolgozni? Hol illedelmesebbek az emberek, segítőkészebbek? Nem szeretnék olyan helyre menni, ahol tele van parasztokkal az ország.

Figyelt kérdés
Készülök a jövőben külföldre dolgozni, a nyelvérzékem egész jó, angolul és németül is beszélek, és viszonylag könnyen tanulok meg más nyelveket, viszont nekem az is fontos, hogy normálisak legyenek az emberek, pl. ausztriában senki nem szól hogy esetleg menj odébb vagy akármi, egyből neked mennek, és nekem ez azért fontos.
2014. okt. 12. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ausztriában problémád volt az emberek bunkó viselkedéséből, akkor számodra nincs megfelelő ország a Földön. Én éltem/dolgoztam már anglia több pontján és Frankfurtban is, nem volt sehol gondom az emberi kapcsolatokkal.


25/F

2014. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ausztria/Németország/Svájc ilyen szempontból nekem nagyszerű. Persze parasztok mindenhol előfordulnak, de itt általában sokkal kedvesebbek, udvariasabbak, segítőkészebbek az emberek. Jellemzően a külföldieket is sokkal inkább elfogadják, talán azért, mert már amúgy is van sok, főleg itt Németországban. Sokat jártam Svájcban és Ausztriában is, sosem volt még ilyen problémám.
2014. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt az osztrákokkal eddig, de pár napja ki mentünk egyet Bécsbe, és förtelem ami ott volt. Egymást löködték, nem szólt senki a másikhoz, tényleg el voltam ájulva, mert én sem így ismertem az országot. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!