Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul nagyjabol egy...

Mennyibe kerul nagyjabol egy biztositas endurora? Valamikor tervezek venni egy 400-600 ccm-es rendszamos endurot, de sajnos nincs az ismerettsegi koromben hasonlo tulajdonos. Csak egy megkozelito arat szeretnek tudni az eves biztositasrol.

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


a 400-600 kobcenti nem mindegy, mint ahogy az sem hol hol laksz, hany eves vagy, stb. ezen adatok hianyaban kozelito arat sem lehet mondani.

2014. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de valamennyire megis meg lehet saccolni.

Maximum nehany szaz forint, vagy egy-ket ezer lehet az elteres.

Online ajanlatot nem tudok kerni, mert nincs motor sem ergo nem tudok semmilyen adatot.

2014. okt. 15. 10:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Az "ilyen tipusu embernek" kinyalhatjatok :)
2014. okt. 16. 23:10
 4/4 anonim válasza:

Lehet nem a legjobban fogalmaztam, de nem volt bennem semmi rossz szándék.

Az írásom lényege csupán annyi, hogy örülök hogy nem úgy gondolkodik mindenki, hogy én meg tudom ezt is csinálni és esetleg igénybe veszi ezzel foglalkozó ember segítségét. Mintha kb. az lenne a kérdésed, hogy házat akarok építeni, mennyi legyen a homok-cement arány a malterban és nem próbálod meg magadnak összedobni.


(azt meg csak úgy mellékesen súgom meg, hogy a "kinyalhatják"-osokkal viszont nem akarok együtt dolgozni... akkor sem, ha történik egy totálkár és a motorért majd csak a tényleges kár 60-70%-át akarja fizetni a biztosító...)

2014. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!