Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy lehessek emo?

Figyelt kérdés

Nem nagy dolgokra gondoltam: tornacipő, farmer, fekete póló, szegecses karkötő, kicsit tupírozott haj kb ennyi lenne az öltözékem.

De apukám, ha meghallja, hogy emo rögtön egy agyon pirszingelt vagdosós b*zit képzel el.


(Lány vagyok)



2014. okt. 14. 22:27
1 2
 1/11 halottroli válasza:
35%
Ne legyèl! Azok csúnyák
2014. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
23%

Ne vedd sértésnek amit írok de igazi emo-nak születni kell..itt az érzékenység a kulcs..nem az hogy most úgy döntöttem hogy emo leszek mert tetszik vagy mi ezt nevezzük Divatemonak ^^ nem állítja magáról hogy emo csk úgy akar kinézni..tőlem lehetsz emo, de ha olyan osztálytársaid vannak ak készűlj fel a következményekre! nem fognak békénhagyni..nem minden emo vágja magát!

sztem úgy érd el hogy mindig lassan változtatsz magadon pl.:elsőnek elmész fodrászhoz azt megtépeted a haja de te is megtépheted ha tudod..engem a szüleim elfogadtam úgy ahogy vagyok mert tudják hogy mi emo-k sokkal érzékenyebbek vagyunk mit a többi ember..ha te is kicsit érzékenyebb vagy az átlag embernél ak sztem az vagy szüleidnek mindig mutatsz valamit ak talán megszokják majd egy idő után :)


15/L(Hard'n)

2014. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

:DD

2014. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság! :) Most sokat jelent...de mi is ez?Egy leszel a sok közül vagy egy a sok között?Mindíg önmagad maradj, ne mondvacsinált "stílusokhoz" ragaszkodj...szart sem ér.Az élet több ennél...Légy Te!
2014. okt. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaim nem olyanok.

Nem divatból lennék emo.

Utolsó válaszoló igazad van!

2014. okt. 15. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:

sehogy, az leszel szépen lassan és kész ^^

nem kell hangoztatni, úgy se értik meg :)


18/emoboy

2014. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha csak az öltözéket/friurát cserélsz pózer leszel.ami nem egy előnyös dolog. és erre figyelj mert a környezetedben élő IGAZI emo-k elég zokon tudják venni.ehhez sokkal több kell.az érzelmi világ az emo-k nál sokkal másabb mint egy normál embernél(amit nem erőltethetsz magadra).ahogy az előttem szóló írta "erre születni kell":)).*15/half'n*
2014. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem divatból lennék emo.

Amúgy szerintem emo nak nem születik senki... :D

2014. nov. 3. 22:23
 9/11 anonim válasza:

Emok, ti is előítéletesek vagytok? A kérdés másról szólt. Nem tudhatjátok, hogy mit érez, és jogos, hogy nem írta le, mert nem a kérdéshez tartozik. Egy random válaszoló nem tudja őt úgysem megváltoztatni... :)

Egyébként tényleg egyszerű a dolog. Ha kérsz egy tornacipőt, ebben semmi kifogásolhatót nem találhatnak. Ugyanúgy a farmerben sem. Fekete pólót meg mindenki hord, még a legutolsó divatmajmok is. Szerintem ha rendre kéred őket, megadják. Még egy kockás felsőben sem lehet kivetnivalójuk.

A hajad tupírozásával pedig szintén semmi baj nincs, főleg ha megfesteni sem akarod...


14/L/rocker/metálos, de a gothic, punk és emo zenét is imádja.

Hogy vegyüljek én is a tömegbe: ezek mellett poss-emo? Mindig is egy szubkultúra-lecsó voltam.

2014. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy miért támamadott le szinte mindenki azzal, hogy divatemo vagyok? Még azután is, mikor tisztán és érthetően leírtam, hogy NEM DIVATBÓL LENNÉK EMO. :( (tisztelet a kivételnek)
2014. nov. 10. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!