Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a telefon?...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Szerintetek jó ez a telefon? Érdemes megvenni? Ára megközelítőleg?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ezt a jónak látszó telefont. Leírná valaki, hogy mit jelentenek ezek a tulajdonságai a készüléknek.

I9300 ANDROID 4.7" GPS 8MP WIFI DUAL 2 SIM MOBIL


Köszönöm szépen a válaszokat!



2014. okt. 21. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

I9300 az Samsung Galaxy S3 de ebből a leirásból nekem inkább valami kinai klónnak tűnik, amit megpróbálnak S3nak elsózni. Android az operációs rendszere. 4.7" a képernyőméret mellesleg az igazi S3 az 4.8", GPS az a gps vevő lenne, 8MP a kamera felbontása, Wifi az egyértelmű, dual simes telefonba egyszette két sim kártyát lehet rakni.


Én nem adnék érte egy kanyi vasat se

2014. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! (Y) Az eszembe sem jutott, hogy ez egy kínai vacak lehet. A Vaterán láttam.

[link]

2014. okt. 21. 11:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Soha nem vettem még semmit a Vaterán, de nem is fogok! :)
2014. okt. 21. 11:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó! Az előző Vatatera "látogatásomkor" nem tudtam megnézni a teló adatait.

Most már betöltötte a gép azt is.

Köszi a választ még egyszer! (Y) Zöld kéz!!!!

2014. okt. 21. 12:01
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Jól látom a képeken, hogy úgy írja a szabad memóriát, hogy SZABADNAPOS? :D Kína csodái...

[link]

2014. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már csak ezért sem érdemes kínai gagyit venni!

Mert az osztályon felüli árut. nyugati technológiával, nyugati gépeken a nyugatnak gyártják, akik megtudják fizetni!

2014. okt. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!