Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a Kosztolányi Dezső...

Melyik az a Kosztolányi Dezső novella amelyiknek a részei számokkal van elválasztva?

Figyelt kérdés
A tartalma elég érdekes én a fejem fogtam amikor elolvastam: kis iskolás srác az elbeszélő aki egy osztálytársáról mesél mégpesig hogy mennyire tökéletes és mindig jó atyámnak szólítja az apját, mindig kivasalt ruhába van a gallérja is a helyén szoval útálja ezt a fiút. Telik az idő majd egyetemre főiskolára mennek és a fiúnak akit utált az elbeszélő lesz egy felesége aki szintén rendmániás. A csattanó a végén hogy lelövi az asszonyt azért mert az elmozdította a fotelt és azon ülve várta haza az urát.. Gyogyóba viszik ahol idegbeteg és akkor nyugszik meg ha leül szorosan mellé az ápoló vagy rendőr... NA TUDTOK SEGÍTENI??????

2014. okt. 21. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!