Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de nálam 4 és...

Konvex kérdése:

Tetszik egy fiú de nálam 4 és fél évvel idősebb. a szüleim nem tudom mit szólnának hozzá és nem szeretnékk vele úgy járni hogy nem tudnak róla. De nem merem nekik elmondani :/ mit tegyek? (13L)

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ez plátói szerelem marad
2014. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
négy és fél év? az egyántalán nem sok! az én pasim pl pont négy évvel idősebb nálam. apum a barátnőjénél hat évvel idősebb, unokanővérem pedig 3 évvel fiatalabb mint a fiúja. SŐT! Egyik ismerősünk 10 és fél évvel idősebb barátnőjénél. Senki sem lesz kiakadva, csak mond el nekik az igazat. VAGY ha nagyon nem mered elmondani akkor add az email címet, megírom én nekik :D Komolyra fordítva, mindenkinél megeshet, és ha elmondod nekik biztos megértik és neked is sokkal jobb lesz :)
2015. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. kommentes vok, és javítom amit mondtam... a 10 és feles eltérésbe simán belefért a házasság id! :D
2015. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!