Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a jobb? Undertaker vagy...

Ki a jobb? Undertaker vagy Stone Cold Steve Austin

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó, de nekem talán Undertaker jobban tetszik.
2014. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem austin jobban tetszik,de téged is megértelek
2014. okt. 25. 11:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2014. okt. 26. 22:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnémútatok?
2014. nov. 1. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Under... Stone Cold-ot nem ismerem, mert csak 3 éve nézem a WWE-t... és azóta pedig nem szerepelt... wreslemania 30-on bukkant fel de akkor sem meccs miatt.
2014. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nézd meg,mert mikor hall of famer lett még mr mcmahon a wwe elnöke is elismerte hogy stone cold steve austin a valaha volt legjobb pankrátor a világon.pedig ő nem igazán rajongott érte.egyébként mindenképp nézd meg az akkori pankrátorokat pl:stone cold,hulk hogan,the rock,undertaker,triple h,shawn michaels,andre the giant.ők még tehetséges pankrátorok voltak(némelyikük még most is aktív).a mai pankrátorok egy faxot se érnek pl az ilyen john cena,daniel bryan félék sztem eléggé népszerűek a tehetségükhöz képest]:(
2014. nov. 3. 01:03
 7/8 wwe1990-2015 válasza:
100%
stone cold steve austin jobb volt szerintem
2015. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az ilyenek a népszerűek mert kell valaki a WWE-nek akit kirakhat a pólókra, kell egy márkanév, egy arc a cégnek. Ez most pl már Roman Reigns, csak az a bibi hogy a közönség 70%-a utálja a 2 mozdulatos in ringje a no mic skillje meg ugye amiatt hogy zsinórban 2.-jára megy wm főmeccsre amit egy Punk ugye soha nem kapott meg (és mindig nyer +1 ok)
2016. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!