Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elmenteni kép...

Hogyan tudom elmenteni kép formátumba?

Figyelt kérdés
A Word-be (2007-es) több képet összeillesztettem és most szeretném elmenteni kép formátumba, de nem engedi. Próbáltam társítani a Windows Fényképnézegetővel, de azt írja ki, hogy: A Windows Fényképnézegető nem tudja megnyitni a képet, mivel vagy nem támogatja ezt a fájlformátumot, vagy Ön nem rendelkezik a Fényképnézegető legújabb frissítéseivel. Paint-be meg azért nem csináltam, mert ott romlik a kép minősége, ahogy kicsinyítem. Szóval akkor most mit csináljak? Lehet a Word-nél valamit átállítani vagy nem? És ha nem akkor mondanátok olyan programokat, ahol montázsokat lehet csinálni?

2014. okt. 24. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A Word szövegszerkesztő, nem a legjobb képeket szerkeszteni vele. A megoldás az lenne hogy kijelölöd az ott összerakott képeket, majd bemásolod Paint-be és mented.

Vagy kicsit bénább módon képernyőképet készítesz a lapról és azt beilleszted Paintbe (vagy képmetszést ha legalább windows7-et használsz)

Ha eleve kicsik a képek, az mindenhol rossz minőségű lesz.


Attól függően milyen montázst akarsz, akár a Paint is képes egyszerű másolás-beillesztés-mozgatás műveletekre. Ha körülvágni is akarsz vagy háttért cserélni, akkor az ingyenes Gimp a legnagyobb tudású képszerkesztő.

2014. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. okt. 24. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!