Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lop tulajdonképpen az illető?

Mit lop tulajdonképpen az illető?

Figyelt kérdés

Kleptomanciában volt egy gyár, ahol minden alkalmazott lopott. Köztudott volt a dolog, így a portást sem izgatta már túlzottan. Egyszer azonban felvettek egy új embert, aki alig hogy munkába állt, máris igyekezett egy talicskával a kapu felé. Új lévén a fiú, őt megállította a portás. Át is vizsgálta alaposan a talicskát, de semmi lopott holmit nem talált benne, így tovább engedte. Másnap megint jött a legény, talicskástul. A portás újra átvizsgálta, újra semmi nyom. Így ment egy ideig, végül a portás megunta a vizsgáltatást, és elhatározta, hogy kifaggatja a legényt.

- Hallja, koma! – állította meg – Ebben a gyárban mindenki lop. Csak nem akarja bemesélni nekem, hogy maga az egyetlen, aki becsületes?

- Nyugodjon meg, én is lopok.



2014. okt. 25. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Talicskát
2014. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
hát ez elég gyenge volt, én ezeknél sokkal jobbakat tudok
2014. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettesnek üzenem senkit nem érdekel hogy te jobbat tudsz
2014. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én meg a hármasnak üzenem, hogy senkit nem érdekel, hogy nem érdekli, hogy jobbakat tudok!
2014. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!