Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha különböző gyógyszereket...

Ha különböző gyógyszereket tartok magamnál, de nem árusítom, és nem terjesztem, az bűncselekmény magában?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,aki egy tucat nyugtatót,altatót,és egyéb vényköteles gyógyszert halmozott föl,amit anno neki írtak fel,de Ő nem szedi ezeket. Elég komoly anti pszichotikumok,és nyugtató,szorongás oldó szerek. Meg van köztük egyéb vényköteles gyógyszer is. Én mondtam neki,hogy adja le a patikának,ahol meg semmisítik de Ő ragaszkodik hozzá,ha az orvosa újra azt a gyógyszert írná fel,akkor neki azt nem kell megvenni. Nem árusítja,nem terjeszti,csak tartja egy szekrényben elzárva. Ez vélhetően nem valósítja meg a gyógyszerrel való vissza élést,ugye? Amint szerintem mindenkinek magán ügye,hogy mivel mérgezi magát,és teszi tönkre a szervezetét,addig amíg másokra nem jelent veszélyt.

#bűn #vagy nem bűn?
2014. okt. 25. 23:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!