Mi az az Ask. Fm?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már hogy csináljak Ask.fm-et.

Csak én nem tudom mi az...de nem mondtam mer nem akartam le égni..

Szoval meg tudja valaki mondani mi az az Ask.fm higy mire jo mit kell csinálni, ilyenek...??!?!??!



2014. okt. 26. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
olyan mint a facebook és a skype össze dobva más kinézetel...
2014. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaaa ott is lehet üzengetni?
2014. okt. 26. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Te megadod az adataidat, közösségi profilodat és fényképedet amit bárki láthat, és közben neked névtelen módon tudnak kérdéseket feltenni, üzenetet küldeni, zaklatni, fenyegetni, anélkül hogy tudnád kitől érkezett.


Az oldal kérdés-válasz formában épül fel, neked kérdéseket küldenek be amikre választ adhatsz.

De ha megnyitod az oldalt akkor tudsz profilokat is böngészni, és látod hogy néz ki és mit csinálnak rajta.

2014. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Egy ertelme nincs alparisag..egyébként meg benne van a nevében:Ask (magyarul kérdés) szoval valami ilyesmivel leget kapcsolatos..sok hulyegyereknek meg tiniri.ancnak kapát adnék én a kezebe..a mezogszdasag ugy is felszámolásban van..es meg csodálkoznak,hogy Svédo.meg nyugat hol van tolunk..ez Hungary..Askfm helyett inkabb kapalj vagy dolgozzal..
2014. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen; D 
2014. okt. 26. 13:39
 6/6 anonim válasza:
Nekem van egy oldalam. Itt jönnek elő azok a "net celebek" aki azt hiszik, hogy, ha van 10.000 lájkuk akkor ők mér különböznek és le kell nézni a másikat. Tény és való, hogy az emberek névtelenül oltogatnak, kérdeznek, van mikor itt élik ki a perverzitásukat. Szerintem egy hülyeség. Ráadásul, ha csinálsz egyet nem is tudod törölni.
2014. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!