Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan idézetet ami...

Szeretnék olyan idézetet ami kűzdésről, kitartásról, erőről szól vagy arrol, hogy nem szabad feladni? Ilyen motiválóra gondolok. Tetováláshoz lenne. Kb egysoros.

Figyelt kérdés
Nem divatbol hanem azért mert sok dolog történt/történik velem ami nem jó és szeretném magamra tetováltatni emlékeztetőnek hogy maradjak erős.. de nemakarok sablon szöveget! Ez nekem sokat jelentene..

2014. okt. 28. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs elvesztett játszma, csak a halál után öt perccel.
2014. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mondottam, ember küzdj és bízva bízzál!"

És ne tetováltass magadra semmit, mert később egészen biztosan megbánod és akkor ez a tetoválás lesz Az ember tragédiája!

2014. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemfogom megbanni mert nagyon regota tervezem es szeretnem :) koszi elso ez jo de nem az igazi.
2014. okt. 28. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Te azt most nem tudod, hogy mit fogsz és mit nem.

Képzeld el, hogy lassacskán fel fogsz nőni, akár akarod, akár nem. Az ember értékítélete pedig változik ám, ha tetszik, ha nem.

Én szóltam neked előre!

2014. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi de nemtudhatod miert akarom :)
2014. okt. 28. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért elárulhatnád, mert kíváncsi vagyok ám piszkosul!
2014. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem nem titok marad csak en tudhatom :)
2014. okt. 28. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Aha, értem.

Látom sok eszed van.

Csak arra vigyázz, nehogy idővel több legyen, mert akkor fogod nagyon bánni jelenlegi lángeszességedet!

2014. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy tudsz e kötekedni hanem azt hogy idézetet tudsz-e de azért köszi az ide illő válaszokat ;)
2014. okt. 28. 23:58
 10/11 anonim válasza:

Alex J! Nem azokat a tetováláokqt szokták megbánni az emberek, aminek jelentése van! Tapasztalatból mondom, egy titkom van, tavaszra tervezem a másodikat, és tudom, hogy ha eddig nem bántam meg az elsőt, nem ezután fogom! Fiatal felnőtt nő vagyok, és aláírom, hogy valaki az én koromban is elmondhatja, sok nehézséget élt át, de erős maradt, és emlékezni akar erre. Attól, hogy nem mondja el neked a titkát, lehet ok egy tetoválásra. Az, hogy megbánja-e, már nem a mi dolgunk! Ha régóta tervezi, akkor meg főleg nem a mi dolgunk. Segítséget kért, nem kioktatást.


Kérdező! Itt van két idézet, remélem segítettem vele :)

“A kihívások teszik életünket érdekessé; azok legyőzése ad értelmet neki.”

(Joshua Marine)


“A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.” (Muhammad Ali)

2014. okt. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!